Mechanic Buildy


Ghoustovo Axe Effect

popis: hybridní Axe Tornado/Axe Boomerang mechanic. Výborní čištič s decentním DPS do MVP. Vhodný skoro všude. Celkem snadno dostupný equip.

Staty

STR: 120
AGI: 75
VIT: 75
INT: 51
DEX: 120
LUK: 51

Proč tyhle staty?
120STR je jasné pro STR temporalky. Asi spousta lidí namítne, že je tam hodně DEX a málo LUK. Můžete jet DEX 100 LUK 100 místo toho, ale dříve či později narazíte na MVP, které nebudete trefovat… proto si stojím za 120 DEX. Navíc 120 DEX se dobře kombí s Menblattem. Pak možná někomu se bude zdát 50 INT málo… moje zkušenost je ta, že s Axe from North a Vanargand Helm mám SP pořád a nic nemusím chlastat (teda… víte jak to myslím). Ale zároveň 50 INT je dostatek na to, aby vás ochránilo např. před plošným sleepem, který dávají některá MVP. A taky možná někdo namítne, že 75 AGI je hodně,… no teoreticky vám stačí 50 AGI aby jste obešli animation delay (asi 185 ASPD), ale ve hře jsou MVP které dávají plošný sleep, plošný dmg…. a na ty se hodí mít vysoké AGI. A nakonec VIT netřeba zmiňovat, že tj ochrana před stunem a dá vám větší výdrž. Pokud by jste snad zvažovalo, že pojedete nějakou šílenost s 1 VIT 50 AGI a 1 INT a zbytek nacpali třeba do LUK, tak ikdyž budete dávat o trochu větší dmg, tak vemte na vědomí, že si musíte pořídit soukromého otroka, který Vás stále bude statusovat, protože neustále budete chytat nějaké nemilé statusy při zabíjení MVP.

Equip

Hybrid Equip

Top Headgear: +9 Sea Captain, dark pinguicula
Mid Headgear: Sunglasses [1], dark pinguicula
Low Headgear: Father's White Moustache
Armor: +8 Strength Supplement Equipment
Weapon: +7 Axe Tornado, WKC - redukuje cooldown Axe Tornado o 1s (není v databázi, ale pada z Charlestone MVP)
Garment: +9 https://ratemyserver.net/index.php?page=re_item_db&comid=589~Physical Complement Device, Wakwak card - Complement není v databází, ale zvedá dmg Axe Tornado o 25% pokud je v kombu se zbraní Axe Tornado (Complement lze získat po ukončení Charlestonu od NPC)
Boots: +9 STR Temporalky Fighting Spirit, Bear's Might / Lucky Day, Firelock Soldier card
Acc1:Dexterity Complement Device[1]
Acc2:Dexterity Complement Device[1]

Pure Axe Boomerang Equip

(zejména využijete na MVP či do Bia, apod) - jen si přehodíte zbraň a garment
Garment: +9 Heroic BackPack (HBP), Menblatt card nebo Wakwak card - pokud nejedete 120 DEX (či jej chcete jednou používat na Axe Tornado)
Weapon: +10~+15 Crimson Two-Handed Axe, 2x Step card

SP/HP zadarmo equip

Pokud zrovna vám nejde o čas a nechcete plýtvat Ygg. Berry, tak tyto 2 předměty vám zaručí, že nebudete potřebovat ani 1 Ygg. Berry.

Top Headgear: +9 Vanargand helm, dark pinguicula
Weapon: +10 Axe from North, 1x Step card - tuto zbraň využívám velice často, protože nechci plýtvat Berry a tak není špatné jí mít +10 se step. c, ale stejně SP vám doplňuje i +5 Axe from North

Povídačky kolem Equipu: Osobně doporučuji si vyrobit +9 STR teporalky, FS7, Lucky Day. Rozdíl oproti EA4 na Axe Boomerang je minimální a FS Tempky využíjete na obou buildech, kdežto EA4 má effekt jen na Axe Boomerang. Bear's Might zvedne váš dmg opravdu hodně, ale jen když něco tankujete. Tedy Bear vám pomůže při čištění a nepomůže vám při zabíjení MVP na dálku. Proto bych zvolil Lucky Day, který se aktivuje na dálku i na blízko a zvedá LUK a tak i dmg. Axe Tornado Equip vám dá dobrý dmg a Axe Tornado zbraň vám sníží značně cooldown. Axe Boomerangový Equip se točí hlavně kolem Acc, které se obě sčítají a tak dokážete dát klidně 3 Axe Boomerangy/1s, dále step card pokud je zbraň +10 a výš vám dá každá 60% dmg navíc s Axe Boomerangem.

Playstyle: V podstatě v tomto buildu není žádná věda. Probijete se k MVP za pomocí Axe Tornado a sem tam hodíte Axe Boomerang, aby jste odrazili monstrum od sebe nebo aby jste zabili silnější monstrum. Jakmile uvidíte MVP přehodíte zbraň a garment a sázíte jen Axe Boomerangy.
Pokud něco huntíte vybírejte si monstra, které zabijete 1 Axe Boomerangem a portujte Fly Wingama, kterých usenete díky vozíku hodně. Pokud monstrum nezabijete na 1 ránů, monstrum odrazíte a hunt se stává neefektivním. Odražením moba ale někdy můžete i pomoct, když jej nechcete tankovat.
Skutečnou šíleností se Mechanik stává na boss monstra, které nejdou odrazit a tak můžete znásilnit tláčítko na klávesnici a prát Axe Boomerangy, co se do bosse vejde. Klidně 3 Axe Boomerangy/1s každý s dmg 250K (tedy dmg 45M/min). Velkou výhodou například oproti Aimed Bolt Rangerovi nebo AD Genetikovi je ten, že Axe Boomerangový Mechanik nepotřebuje Stringy.

Equip pro MAX dmg

Tohle je spíš pro šílence rozdíl v dmg nebude velký. Dal jsem to sem spíš jen kdyby někdo měl Equip či zbraně z jiných postav. Pozor zamotá vám to hlavu :D

Final Pure Axe Tornado Equip

Tenhle Equip osobně bych vůbec nedělal, Axe Tornado dmg je dostatečný k čištění a na MVP si dejte Axe Boomerangový Equip.

Top Headgear: +9 Sea Captain, dark pinguicula
Mid Headgear: Sunglasses [1], dark pinguicula
Low Headgear: Father's White Moustache
Armor: +8 Strength Supplement Equipment
Weapon: +10~+15 Crimson Two-Handed Axe, 2x White Knight card(WKC)
Garment: +9 Heroic BackPack (HBP), Wakwak card
Boots: +9 STR Temporalky Fighting Spirit, Bear's Might, Firelock Soldier card
Acc: Pendant of Maelstrom Gold Scaraba card
Acc2 Pendant of Maelstrom Creamy card

Final Pure Axe Boomerang Equip

Tenhle Equip využijí lidé, co Mechanika využívají jen na MVP a čištění map nechávají jiným postavám.

Top Headgear: +9 Sea Captain, dark pinguicula
Mid Headgear: Sunglasses [1], dark pinguicula
Low Headgear: Father's White Moustache
Armor: +8 Strength Supplement Equipment
Weapon: +10~+15 Crimson Two-Handed Axe, 2x Step card
Garment: +9 Heroic BackPack (HBP), Menblatt card
Boots: +9 STR Temporalky EA4, Lucky Day, Firelock Soldier card
Acc1:Dexterity Complement Device[1]
Acc2:Dexterity Complement Device[1]

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.072 s |   | Copyright 2011-2024