Little Angel Doll

db.reborn.cz_pics_velke_5324.jpg

Zabira: horni cast

Povolani: vsichni

Potrebny lvl: 10

Upgrade: ne

Schopnosti:

 • DEF 2
 • DEX 3
 • Sanca na zoslanie Grand Cross, pokial obdrzite fyzicke zranenie.


Databaze: viz

Lze ziskat:

 • QUEST


Little Angel Doll Quest

Potrebne veci :Postup

- obrázky az priste-

 • Quest začíná u Fialky v Rachelu, malé holčičky plačící v Rachel. Moc vám toho neřekne, snad jenom, že ste velcí a oškliví:-p. Ale její táta, toho už vyzradí víc. Zjistíte, že si před půl rokem byla veselá a hrávala si se svou nejlepší kamarádkou Rowenou. Tehdy ale nepřišla domů jako obvykle, otec jí šel hledat, ale už našel jenom to, co vidíte ufňukanou holčičku, která mluví jenom s dětmi a to ještě jenom když na sobě mají její oblíbenou barvu. Hadejte která to asi bude… stačí se podívat, jak se jmenuje a co má oblečeného na sobě.
 • Takže až si s Fialkou promluví, někdo, koho schvaluje, zjistíte, že nepláče jen tak. Že stejně jako dobro existuje i zlo a že stejně jako andělé jsou i čerti, kteří zrovna nabírají na moci a kradou malé děti. To se právě stalo její nejlepší kamarádce Roweně. Od té doby, že Fialka truchlí. A jediné, co můžete udělat, je alespoň trochu pomoct andělům, kteří se snaží zneškodňovat čerty. Ale že to nezvládnete sami. Musíte přijít s partou (pozor, v partě nesmí být žádná postava, která již tento quest začala, natož dokončila - jinak vás to nepustí a Fialka vám bude stále říkat, že stále nemáte všech 6 dospěláků), ve které bude ještě dalších šest lidí. V okamžiku kdy u ní budete všichni v plné sedmičlenné sestavě vám se zářivým úsměvem řekne, že si vás chce přezkoušet než vás pustí pomáhat andělům. Stačí projít z jednoho místa na mapě, na kterou vás portla, na druhé, které vám začne blikat.
 • Po takové zásadní a velmi „těžké“ zkoušce, za kterou ještě dostanete 10 berrynek, se dozvíte, že andělé ničí čerty posvátnými kameny. A ty se vyrábí ze svěcené vody od priestů a kamenů, které jakýkoliv thief dokáže nelézt na zemi. Nad každým městem bdí jeden strážný anděl, který právě to město chrání před nájezdy čertů. Měst je celkem dvacet a každý anděl bude potřebovat 222 holy water a 222 stone. Každý z party může zásobit anděly,stačí jim říct : „Přišel sem ti pomoct a donesl jsem ti nějaké věci, snad se budou hodit“
 • V okamžiku, kdy budou mít munici andělé všichni, stačí, aby dítě promluvilo s jakýmkoliv andělem a celá parta bude přenesena do nebe.
 • Tam už bude čekat hlavní anděl, který se o vašich dobrých skutcích doslechl. Bude vám vděčný a zeptá se vás co to vlastně v nebi hledáte. Neříkejte mu, že čekáte nějakou vysokou finanční hodnotu, ale že se chcete stát anděly. Pošle vás za hodnou Lu v Payoně, která pro vás má už připravenou zkoušku. Zkoušku s takovou malou podmínkou, buď jí projdete maximálně za hodinu, a nebo jí projdete třikrát. Hodná Lu na vás už bude čekat. A nastane část, díky který semnou spousta lidí pár týdnů nemluvila, takže ji moc popisovat nebudu. Stačí chodit podle mapkya zabíjet všechno co potkáte, dřív než to zabije vás. Až to budete mít zdárně za sebou, hodná Lu vás odmění 1M expů a opbčkem. Pak zase stačí aby babyátko promluvilo s nějakým andělem a ocitnete se opět v nebi.

:mapkastrediska.jpg

 • Zase tam najdete hlavního anděla. Vyřídí vám díky od andělů, které jste zásobili svěcenou vodou a kameny.A taky vám prozradí že ti andělé našli kousky mapy a že ste to vy, tak že je máte všechny obejít a mapy mu donýst. S andělama to, ale nebude jen tak jednoduché. Mapu vám dají jenom za správně zodpovězenou hádanku. Teda až na einbrochského anděla, ten vám ji dá rovnou a ještě vás pošle za chlápkem, který tu mapu vyluští.
 • Chlápek se nalézá v Albertě, jmenuje se Zoran a strasně zdůrazňuje, že mu je už 112 let dva měsíce a 22 dní. Je to pěkne nerudnej chlápek a tak mapu složí jenom, když mu donesete pár drahych kamenu.
 • Ty věci jenom stačí dát dohromady, až mu je dáte , zařve na vás proč mu nosíte šutry, odloží je na zem rovnou pod vás a víc si jich všímat nebude. Pak když ho budete trochu překecávat, svolí a dostane vás na místo, které bylo zakreslené na mapě.
 • Zjistíte, že to byla past a než se rozkoukáte, baby je přímo před satanem a zbytek party uvězněn za mřížemi. Satan dítěti řekne, že všechno, co se dělo byl jeho evil plán. Že to on byl anděl v Einbrochu, který je poslal za masařem Zoranem. A Zoran byl zase jeho dobrý známý, takže celou partu pěkně odporoučel do pekla. Ale zjistíte, že ještě máte jakousi šanci, když baby správně odpoví na deset satanových otázek. Jo a pozor za každou špatnou odpověď zemře jeden člen party a s jeho životem zmizí i jedno naexpený procento. Když se sejde víc špatně zodpovězených otázek, Přesněji řečeno tři, je celá parta zabita a portnuta na mapu, kde si její každý člen musí ulovit svou duši a satan dá parte ještě jednu šanci. Mno ať na první nebo desátý pokus, i potom co odpovíte na všechny otázky dobře, vám satan řekne že si jenom hrál a že vás stejně zabije. No ale tak přece jenom to je quest a já bych nenapsala quest se špatným koncem. Blesk pročísne oblohu a hrom otřese zemí a zčista jasna se najednou objeví posel z nebes, Anděl s velkým A, satana zabije, partě oznámí, že měla štěstí a odvede ji do nebe.
 • Zase stačí zajít za hlavním andělem, abyste se dozvěděli, že satanova lest byla odhalena a proto hlavní anděl ještě v čas poslal toho udatného Anděla, který vám zachránil život. Pak se nezapomeňte zeptat, co se bude dít dál. Čerti se bez Satana nedokažou dohodnout a několik let se mezi sebou budou hádat a v lepším případě se navzájem pobijí, takže se na Zemi lidé už nemusí ničeho obávat. Také se tak okrajově zmíní o tom, že ste se stali právoplatnými anděly, dá vám čepičku symbolizující strážného anděla, ale řekne, že ji ztratilo nějaké děvče. A že je na vás jestli jí ji vrátíte. No protože jste správní andělé, tak se samozřejmě majitelku čepičky vydáte hledat. Měli byste ji nalézt, je to to uplakané děvče, na začátku. Když za ní příjdete, bude zase plakat, ale kvůli něčemu úplně jinému, protože ztratila svého anděla strážného… řeknete jí že ste jí ho našli a dáte jí ho. Ona za to bude tak vděčná, a dá vám sedm andílků, které našla při tom, jak hledala toho svého.
 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.69 s |   | Copyright 2011-2019