Eden Group

Úvod

Eden Group je „tajná“ organizace, která hráčům nabízí mnoho výhod. Tyto výhody jsou například Eden equip do začátku, mnoho různých questů na získání zkušeností a v neposlední řadě Eden Enchanty. Pro ty kteří neznají svět Ragnaroku mohou díky těmto questům dostat základní povědomí o monstrech a světě celkově.

Abyste se dostali do velitelství Eden Group, stačí promluvit s Eden Teleport Service. Najdete ho v každém městě poblíž Kafry. Při projití warpem ven z velitelství Eden Group se vrátíte na místo, kde jste mluvili s Eden Teleporterem.

Členství

Členem této „tajné“ organizace se můžete stát i VY! Stačí si popovídat na velitelství s Secretary Lime Evenor. Po krátkém pohovoru obdržíte Eden Group Mark. Blahopřeji prošli jste a stali se členem tajného společenství.

Equip Questy

Questy na equip jsou pro některé začínající hráče velmi výhodné. Eden Group Equip dává různé bonusy což se do začátku určitě hodí. Navíc tyto questy jsou relativně jednoduché a pro hráče, kteří nemají na začátku žádné Zeny a mají malý level jsou určitě přínosem.

První quest na Eden Equip dá hráči čepici, manteau, uniformu a boty. Druhý dá lepší set těchto věcí a také první Eden Group zbraň. Třetí quest nabídne ještě lepší set oblečení a druhou Eden Group zbraň. Po splnění třetího questu navíc lze vylepšit Eden Group hat +2 jakýkoliv stat.

Expící Questy

V rámci Eden Group lze dělat různé EXP hunt questy. Tyto questy jsou rozděleny primárně podle Vašeho base levelu. Proto hledejte jednotlivé questy na jednotlivých tabulích. V přízemí naleznete tabule pro lvl 11~85, v druhém patře tabule pro 86~99 a tabuli pro 100~160.

Syntéza Krystalů

Quest na syntézu krystalů dává hráčům možnost vylepšit si určité vybavení. Navíc je díky tomuto questu možno získat tří hodinový boost do Atk a Matk. Quest začíná v druhém patře velitelství Eden Group u Rena. 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.11 s |   | Copyright 2011-2022