Super Novice Secret

Doridori

Použitím příkazu /doridori se vám budou HP a SP doplňovat dvojnásobnou rychlostí. Rychlost otáčení hlavy však musí být dostatečná, tak 6x za 3 sec a víc (nastavte si do makra). Funguje jen u skillu Increase HP Recovery a Increase SP Recovery.

Fury

Když dosáhnete 10% násobku zkušeností na base lvlu (0,0%, 10%, 90% atd.), máte šanci obdržet po dobu 3 min boost Angel Fury, který vám zvýší CRIT o 50%. Musíte však napsat následující tři věty přesně jak jdou za sebou, a ještě jednu vlastní. Mezi jednotlivými větami udělejte tak 5 sec pauzičku.

- Guardian Angel, can you hear my voice? ^^;
- My name is vas nick, and I'm a Super Novice~
- Please help me~ T.T
- Jakakoliv veta.\\

  1. Drahy andeli, chces slyset muj hlas?
  2. Ja jsem vas nick
  3. Super Novice~
  4. Pomoz mi odsud~ Prosim~ T_T


Guardian Angel

Podobně jako Taekwon má Super Novice vlastního anděla strážného (vypadá jinak), který se zjeví při dokončení levelu. Tento andílek zakouzlí na Super Novice: Gloria, Kyrie Eleison, Magnificat, Suffragium a Impositio Manus.

Never give up!

Legenda říká, že když Super Novice dosáhne 0HP a pokud má 99.0%-99.9%, tak je tu možnost, že se objeví Guardian Angel, aby mu doplnil HP a naboostil ho skillem Mental Strength.

Super Novice Cart

Super Novice má i svůj speciální vozík, který může získat v severozápadním Aldebaranu za 1900 zeny (poblíž základny Kafer).

The Power of love

Super Novice manželka doplní svému manželovi 2x vice HP.

Undying Love

Náhodně se může přihodit, ze pokud Super Novice manželka použije skill Undying Love na manžela, přidá mu tím i +1 do všech statů. Spolu s tím mu zvýší SP recovery na dvojnásobek. Její staty se samozřejmě o 1 sníží.

Really Super

Pokud se Super Novice vyhne jakékoliv smrti až do jobu 70 a výš, získá bonus + 10 do všech statů. Pokud však poté zemře, přijde o tento bonus. Nesmíte umřít ani jako Novice, prostě nikdy ;-) (nemožné?).

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.094 s |   | Copyright 2011-2020