Rumor Time and Legend

Co získáte: 3x Ancient Grudge, base a job exp, přístup k Bakonawa Lake

Co potřebujete:lvl 120+, Splněný Cautious Village Quest

Jak dlouho to zabere:

Postup

 1. V Port Malaya si promluvte s Old Legend Teller (malaya 285, 332). Poví Vám, že Bakonawa plánuje svou pomstu porti vesnici.
 2. Zeptejte se ho jak uklidnit Baoknawu. Po jeho vysvětlení mu nabídněte pomoc. Poví Vám, že má Slate Piece, který budete potřebovat. Slate Piece najdete u jeho vnučky blízko přístavu(malaya 304, 100).
 3. Promluvte sní. Zeptá se Vás, na co potřebujete Slate Piece. Pak Vám ho dá (neobjeví se Vám v inventáři).
 4. Vraťte se za Old Legend Teller a dejte mu Slate Piece. Bude po Vás ať vystopujete potulného obchodníka. Jelikož neví vůbec kde ho hledat tam Vám poradí, že by to mohl vědět imigrant, který žije v severozápadní části lesa.
 5. Najdětě Malaya Immigrant (ma_fild02 40, 240) v severozápadní části lesa. Řekne Vám, že slyšel jak Bakonawa ohrožuje vesničany.
 6. Zeptejte se ho na jeho příběh. Poví Vám, že dřevěná soška má zahánět zlé duchy a že putulný obchodník se přestěhoval do Baryo Mahiwaga.
 7. Zajděte do Baryo Mahiwaga a promluvte s Malaya Immigrant (ma_fild01 165, 237). Poslechněte si jeho příběh a zeptejte se na záznam. Poradí vám prozkoumat kámen blíko něj.
 8. Projděte se kolem kamenu a vyskočí Vám dialog. Zjistíte, že záznam je poškozený a nedá se přečíst. Zjistít taky, že po po vložení Slate piece do díry to vypadá jako nějaké puzzle. Zkusíte tomu porozumět i když je to nečitelné.
 9. Potom co jste přečetli zprávu na kameni s vraťte za Old Legend Teller
 10. Povězte mu co jste vyluštili za zprávu. Požádá Vás o poražení Bakonawy. Přijměte jeho žádost a obdržíte 3x Ancient Grudge na důkaz jeho vděčnosti.
 11. Village Chief Vám nyní umožní přístup k jezeru, kde si můžete dát do zubů s Bakonawa.
 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.657 s |   | Copyright 2011-2019