Novice Academy

POZOR

  • Úkoly se mohou dělat v libovolném pořadí.
  • Akademii si můžete projít nebo můžete rovnou do hry. A to tak, že jakmile vystoupíte z lodě, nebude znovu hovořit s kapitánem Carocc, ale vydáte se rovnou do jiného města (Doporučuji Pronteru, je nejblíže) a na fieldu jak vyjdete z Izlude, můžete zabíjet moby a začít expit. Po dosažení job lvl 10 pak dojděte na přestup podle vašeho vybraného povolání .

Tady máte popis nové novic Royal Criature Academy se všemi questy v ni.

Za prvé, po vytvoření nové postavy se ocitnete na lodi s divným were-deerem, kapitánem Carocc:

Můžete si s ním promluvit, začne žvanit nějaké informace o ovládání hry.

Dostanete úkol, ale není palubě, opusťte loď přes warp. Jakmile jste v přístavu znovu si promluvte s Caroccem, doporučí Vám jít za jiným chlápkem jménem “ Hun “, jděte najít Huna ( Izlude 126,207 ).

Je u vstupní brány k Academy, vedle strážce města, promluvte s ním a dám vám nějaké EXPy s Apple Juice, který musíte předním vypít. Jakmile jej vypijete, promluvte si s ním znovu, dá Vám nějaké EXPy spolu s 30 novice potiony a požádá vás, aby jste si našli místo k pobytu, vyberte jakoukoliv možnost, potom promluvte s Infformation Staff (spustí quest Inffirmation Staff) a ukáže vám Akademii na severu. Běžte tam, promluvte si na recepci s Academy Receptionist, kde se zaregistrujte a získáte novice potiony(300ks) spolu s equipem, dále postupujte podle následujících kroků:

Chcete-li tak učinit, před Akademií si můžete promluvit s instruktorem Argos ležícím na zemi.

Play Dead Quest:

Promluvte si s instruktorem Argos který se jeví jako mrtvý, ukáže se, že není mrtvý budete mít na výběr 2 volby. Zvolte „Chci se to naučit ( I want to learn it. )“, on vás požádá, abyste zadrželi dech po dobu 20 sekund a opět s ním promluvili ( prostě nemáte s ním mluvit po dobu 20 sekund ). A tím vás naučí dovednost Play Dead .

Než začnete, možná budete chtít jít o patro výš kde dostanete nějaké příručky od instruktorů tříd, můžete se vybavit až 2 manuály, každý dá 100SP! Spolu s některými užitečnými dovednostmi, které pomůžou urychlit hodně věcí!

Doporučené manuály:

  • Acolite manuál - ( AGI + Blessing, Heal. Pro případ, že si chcete uschovat novice lektvary pro pozdější použití.)
  • Taekwon Kid Manual - ( Flying Side Kick = útočný skill se spotřebou 30 SP a nelze jej spamovat, Mild Wind = prostě úžasné, mění elementy na vaší zbrani.)
  • Swordman Manual - ( Bash = útočný skill, nízká spotřeba SP, navíc bonus v hitu, Magnum Break je jediným AoE skill můžete dostat ze všech příruček.)
  • Thief Manual - ( Double Attack = pasivní skill bez spotřebySP.)

Vraťte se dolů a běžte do místnosti napravo (Bufet [Cafeteria]), promluvte si s Trainer Mainz.

Mainz Quest:

Promluvte si s ním, dá vám balíček s jídlem a budete mít dvě volby, vyberte „Take it“. Ukázalo se, že vám dal oběd od manželky přichystaný pro něj, z nějakého důvodu jste otráveni! :D Vyléčí Vás z jedu a omluví se. Promluvte si s ním znovu, bude vám umožněno vychutnat si statusové efekty, jako je „Posion“, „Stun“, „Sleep“ a „Silence“, po tom všem utrpení, odmění Vás EXPy a 10ks jablek.

V této místnosti je také kuchař Dacquoise který Vám zadá úkoly, které vyžadují získat některé itemy z monster, budete odměněni za potraviny, které dávají malý buff na konkrétní stat v krátkém trvání:

Můžete tuto část přeskočit, pokud chcete. Úkoly nedají žádné expy a staty bonus nestojí za ztrátu času. Dále na sever, vstupte do zbrojnice (Armory) na levé straně, k Battle Instructor / Atribut Expert / PET Instructor.

Atribut Expert Quest:

Promluvte si s ním, bude vyzvaní k třem volbám, v prvních dvou se dozvíte o atributech a třetí začnete quest. Řekne vám, aby jste se pokusili zaútočit na Lv10 (Fire) vejce

Vejce jsou un-killable, takže stačí je jen udeřit jednou aby jste viděli poškození, poté promluvte s instruktorem znovu. Zvolte třetí možnost, pak „YAno“ a zeptá se na to, jak velké zranění jste způsobili vajíčkům. Zadejte číslo, pak se změní vaše zbraň na vodní element a dá vám nějaké EXPy.

Adept Adventurer (Pet instruktor) Quest:

Promluvte si s Adept Adventurer, zvolte “ Mluvící monstrum! “, “ Co je to zvířátko? “, “ Znamená to, že pomůže bojovat? “, „Jak získám peta.“ Řekne Vám, abyste si s ním znovu promluvili a teleportuje vás do Criatura Academy Garden.

Jakmile jste tam, uvidíte ho znovu, promluvte si s ním, a on vám řekne, abyste oslovili Friedly Poring .

Po kliknutí vyberte „Co se stalo?“, „Můžu ti nějak pomoci?“, dokončete konverzaci. Promluvte si s Friendly Poring znovu, dá vám 5ks Foot Apple a naučí vás, jak zkrotit zvíře.

Najděte Little Poring, použijte na něj Foot Apple, objeví se automat na chytání petů, klikněte na něj a budete vědět, zda se vám podaří jej odchytit nebo ne. Pokud vám dojdou jablka, a nepodařilo se chytit Little Poring, promluvte si s Friendly Poring znovu a zkousejte chytat dál.

Promluvte si s Friendly Poring znovu poté co se vám podarilo odchytit Little Poring a ukažte vajíčka ( ne vše vaše pánové :D ) Promulvte s Adept Advanturer, pak Friendly Poring znovu a obdaruje Vás: 3ks Apple šťávy (jsou pro krmení LITTLE PORING, NEEE k použití) a PET inkubátor - kterým vylíhnete svého nového přítele.

Vstupem na severní warp se vrátíte do zbrojnice, tentokrát si promluvte s Battle instruktorem.

Battle instruktorovi úkoly:

(můžete přeskočit tyto questy nedávají moc Base / Job EXP )

Promluvte si s ním, vyberte „Check Requests“ získáte seznam úkolů na hunty kolem vaší úrovně. Opět si s ním promluvte a zvolte „Port na field“ a on vás teleportuje na Prontera Field (prt_fild08). Do Izlude se můžete vrátit pomocí Novice Butterfly wing.

DOPORUČUJI sbírat loot, budete muset něco prodat aby jste měli zeny pro „SHOP HELPER QUEST“ později.

Tady pozor, pokud již máte job lvl 10 , instruktor vás pošle ze trenérem povolaní v druhém patře, běžte na začátek akademie a po schodech nahoru do patra a běžte do školící místnosti vašeho budoucího povolaní a pokecejte si s NPC.

Information Staff Quest:

Běžte za vojákem stojící vedle Huna, promluvte s ním a zvolte „Jasně! Pojďme si hrát!“ zahájíte pátrání, bude mít označena 3 místa na mapě, kam máte jít.

Dívejte se na malé tabule kolem těchto míst. Nebudete mít nic z rozhovoru s nimi, protože se tam Lumin dostal rychleji než vy, tak jen prohledejte všchny 3 desky.

Pak se vraťte se do zpět za npc. Promluvte si s ním, pak jste Lumin se kterým se pohádáte, personál vám pak dát EXPy , 20ks novice Butterfly wing, 20ks Novice Fly Wings, 20ks novice potiony.

Shop Helper Quest

( souřadnice 117,181 Izlude):

Promluvte si s ní, zvolte „Dobře budu poslouchat“, opět ji oslovte. První jsou 3 možnosti poučit vás o in-game měny ( zeny ), jak používat obchody s NPC. Poslední volba je úkol, zvolte ji a ona vás požádá, abyste si koupili Red Potiony. (Zde budete potřebovat zeny pro nakup.)

Jděte dovnitř obchodu, mluvte si s Tool Dealer v levém horním rohu a kupte si Red potion a pak se vraťte k Shop Helper venku. Získáte EXPy a 50 Novice Fly Wings.

Promluvte si s ní znovu, opět vyberte třetí možnost, ona vás poučí o prodeji itemů k NPC, pro spuštění úkolu vyberte volbu 2. „udělám to“ a dá Vám Poor Can. Prodejte je NPC a pak se vraťte k Shop Helper. Dostanete EXPy a 10ks novice butterfly wings.

Enchanter Mounds Quest:

Jděte rovně dolů od Shop Helper, v levém dolním rohu náměstí si promluvte s kočkou Enchater Mounds (97,125).

Promluvte si s ní,řekne vám o Enchanter Accsociation, a budete mít 3 možnosti , první dvě volby vás poučí o slotování a enchantování, poslední možnost spustí úkol.

Znovu si s ním promluvte, zvolte „Chci to zkusit“, zeptá se vás na “ Cotton Shirt“( kterou jste měli na sobě po založení postavy.Musíte jej mít v inventáři, ne na sobě.)

Znovu si s ním promluvte, bude pokračovat ve slotování vašeho Cotton Shirt. Zeptejte se ho jak získat enchant a on vás pošle k Enchanter Almond J, je to bílá kočka v pravém horním rohu nad fontánou.

Nasaďte si slotovou Cotton Shirt na sebe. Promluvte si s ní, vyberte „Ano“ a bude enchantovat na 100HP / 50SP, vraťte se za Mounds. Zeptá se Vás, co se stalo? Pak se zeptá, jestli jste spokojeni s enchanty, jestli existuje nějaký názor (můžete mu tam napsat cokoliv) odmění vás EXPy a Free Ticked for Kafra Storage.

Rafining Quest:

Projděte několik políček na východ od Mounds, uvidíte Rafinery Owner Han, promluvte si s ním, výběrem „rafinací? Je to jedlé?“ spustíte úkol, bude zdarma, ale ne až tak bez upřesnění šance.

Promluvte si znovu s Hanem.

Promluvte si s Tadde, bude mít tři volby, první dvě volby vás poučí o Levelů zbraní a bezpečném překování, poslední možností je pokračovat v úkolu, zvolte ho, obraťte se na Hans. Hans vás požádá o váš názor z lekce s Tadde, pak se zmíní o Locas.

Promluvte si s Locas, budete mít tři volby, opět první dva výběry vás poučí o ceně za okování a účinku, přičemž poslední možností je pokračovat v úkolu, se zprávou jděte zpět za Hanem.

Han vás znovu požádá o názor zákazníka a odmění vás Free Ticket for Kafra Storage s EXPy.

Léčba

Promluvte si v akademii s terapeut je na ošetřovně vlevo od recepce,

má pro vás dva úkoly, First Aid a Red Herb Quest.

  • Quest First Aid:

Jednoduše si s ním promluvit, zvolte „Nauč mě dovednost First Aid“, on vás naučí dovednost a jak používat klávesové zkratky a skll bar, odmění Vás EXPy.

  • Red Herb Quest:

Promluvte si s terapeutem, zvolte „Red Herb Quest“, pošle Vás před akademii získat z Red Plant - Red Herb.

Opět narazíte na Lumina. Po krátké hádce a vaše požádání vám dá Red Herb pro Therapeuta a sním se vraťte za ním zpět do akademie. On vám dá nějaké EXPy, 10 Union kit, 1 Apple 30 novice potiony, 1 Red Herb, 1 Beginner item book.

Chcete-li se dozvědět více o kombinování jídel s použitím Union Kit, pravým tlačítkem myši klikněte na Beginner Item Book, klikněte na ikonu „číst“ nebo „Auto Read“ a dozvíte se více o receptech. Pokud Vám došli Union Kit, můžete si je koupit u general store Owner poblíž Terapheuta.

Nebo máte seznam tady:

novice potiony: 2 Red Herb, 1 jablko

novice lupa: 3 Fine Wooden Block (předpokládám, že je to Fine-Grained Trunk), 1 Jellopy

novice fly wing: 2 Fluff, 2 peří, 2 Jellopy

Novice Cutter: 10 Shell, 10 Worm Peeling, 1 Phracon

Little Unripe AppleLittle Unripe Apple (Novice Poring Tame): 1 jablko, 1 Green Herb

Four-leaf-clover: 200 Clover, 200 Sticky mucus

Apple Juice: 1 jablko, 1 Mléko

Banana Juice: 1 Banán, 1 Mléko

Grape Juice: 1 Hrozen, 1 Apple šťávy

Unripe Apple (Poring Tame): 10 jablko, 10 Sticky mucus, 20 Green Herb

Změna účesu:

Nyní je možnost použít váš Kuritura Hairstyle Coupon! Promluvte si s Otter Samssoon (najdete ho kousek od Therapheuta), umožní vám změnit si svůj účes! Nezapomeňte se pozorně dívat v katalogu, protože toto je vaše šance na změnu účesu zdarma.

V katalogu vám sice ukáže 19 možných účesů, ale musíte si je postupně proklikat se zadáváním čísel 0-19. Po výběru vašeho účesu zvolte možnost „ Change Hairstyle “ , zadejte číslo účesu který jste si vybrali a ještě Vám Samssoon dá na výběr několik barev vlasů. Při změně účesu vám sundá veškerý equip co máte na sobě.

Závěr

Jelikož máte určitě již job lvl 10, můžete jít na přestup na na 1.class. V akademii běžte do horního patra do školící místnosti Vašeho povolání. Promluvte si s patřičným NPC, které vás buď rovnou přemění, nebo pošle na blízké místo vašeho přestupu (na Thiefa mě npc portlo před Warp do Morrocu do levého horního rohu s tím, že mam dojit na přestup do Pyramidy). Najděte tedy přestupové NPC které z vás udělá první class. Gratuluji!!!

Zirinange 2016/03/26 18:46

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.085 s |   | Copyright 2011-2022