Madogear Mechanik (Madomechanic)

Odhoďte vozik a nasadněte do Madogear armoru a ještě větší zábava začíná !!!

Madogear je třída magic-power, obrněný oblek, který mohou nosit pouze mechanici. Když ho maji na sobě mechanici získají schopnost využívat madogear-exkluzivní schopnosti, ale ztrácejí schopnost používat všechny non-mechanické dovednosti ( tj: Cart boost, Hammer Fall, Adrenalin Rush, Smith skilly) po sundaní obrněného obleku zas smíte používat non-mechanicke skilly.

MONTÁŽ A DEMONTÁŹ

Můžete si pronajmout madogear zdarma od Magic Gear Master v Pronteře na souřadnicích(163, 178)(( kousek pod kaprou),za předpokladu, že máte Madogear licence nejméně skillvl 1 a vice. Při demontáži madogear, otevřete okno equipu klepněte na „Off“.

Poznamka: Ať nevypadáte moc trapně :-) tak než si pujčíte Madogear zahoďte vozík (pokud si v nem nebudete vozit později potionty, palivo a munici).

Skilly

Následující skilly lze použít pouze při nošení madogear:

Všechny dovedností mohou být použita, jestliže požadované zařízení je ve vašem inventáři. Výjimka: Hover dovednost vyžaduje, abyste byli vybaveni vznášejícím Booster.

Všechny Madogear specifické zařízení lze zakoupit od Black Marketeer ve zbrojnici Pronteře, Mid camp, Izlude zbrojnice.

Jelikož v naší DB2 nejsou aktualní obrázky gear EQ nedavám prozatím odkazy do DB.

Overheating (přehřátí)

Pokud váš madogear dostane příliš mnoho škod, bude se přehřívat a budete postiženi přehřátí. Můžete zvýšit práh poškození vašeho madogear skillem mainframe_restructure, a zabránit způsobením pomocí Cooldown (chlazení potřebuje každý stroj :-) ).


OMEZENÍ

Příjem skillů:

Při nošení madogear, hráč není schopen přijímat určité podpůrné skilly, jako například:

Nicméně, hráč může získat increase Agility od Canto Candidus.

Poznámka: Pokud je Coluseo dovednost obsazen do party, bude Heal zastaven dodáváním v závislosti na seznamu Partymember, shora dolů. Například: Pokud mechanik Mado je členem party # 3, nebude heal doručován členům party 3-12. Zdá se, že je chyba, která může také být viděna, když člen party dostane Undead status. Doporučuje se, aby všechny Madogear mechanici byli na konci v pořadí party.

Použitelné skilly

Při nošení MadoGear, hráč není schopen aktivně používat ne-Mechanické dovednosti. Nicméně, tam jsou výjimky.

Dovednosti povoleny zařízení, jako je například Heal z Vitata card, nelze použít. Dovednosti, které nefungují na madogear uživatelů obecně, jako Heal, zvýšení agility a adrenalin, působí pouze v případě, že auto-cast je v madogear zařízení (accessorka co potrebujete na madogear skilly co se koupi u Black Markeepra jsou slotová).

Auto-cast skilly v mado EQ já osobně ještě nemám odzkoušené jaké auto-casty jdou a jetli u nás na Rebornu vůbec jdou, až vyzkouším připíšu co jde a co nejde.

Angellore/ Angesmith 2013/11/17 19:42

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.071 s |   | Copyright 2011-2024