arsinoe_5_4

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
arsinoe_5_4 [] – zformatovano, doplněn další q na postup crookarsinoe_5_4 [] (aktuální) crook
Řádek 16: Řádek 16:
   * Musíte najít vstup do [[https://postimg.org/image/lyn2exxvf/|srdce Sidonu]]   * Musíte najít vstup do [[https://postimg.org/image/lyn2exxvf/|srdce Sidonu]]
   * [[https://postimg.org/image/3r548b8bt/|Duch želvy]] který se zde usadil však není duch nějaké obyčejné želvy. Budete potřebovat dost trpělivosti, aby jste jeho klenot získali.   * [[https://postimg.org/image/3r548b8bt/|Duch želvy]] který se zde usadil však není duch nějaké obyčejné želvy. Budete potřebovat dost trpělivosti, aby jste jeho klenot získali.
- <note important>PO ZABITÍ TURTLE SPIRITA NESMÍTE ODLOGNOUT ANI ODEJÍT DOKUD SE ŽELVA NESPAWNE. POKUD TAK UČINÍTE, BUGNETE ŽELVU A TÍM ZNEMOŽNÍTE OSTATNÍM UDĚLAT SI QUEST NEBO FARMIT. NEOZNÁMENÍ BUGNUTÍ NA MAIN NEBO GM, SE ŘEŠÍ ODEBRÁNÍM PŘÍSTUPU DO ARSINOE.RESPAWN ŽELVY JE 4 MINUTY PŘESNĚ. </note>+ <note important>PO ZABITÍ TURTLE SPIRITA NESMÍ **CHAR CO HO ZABIL** ODLOGNOUT ANI ODEJÍT DOKUD SE ŽELVA NESPAWNE. POKUD TAK UČINÍTE, BUGNETE ŽELVU A TÍM ZNEMOŽNÍTE OSTATNÍM UDĚLAT SI QUEST NEBO FARMIT. NEOZNÁMENÍ BUGNUTÍ NA MAIN NEBO GM, SE ŘEŠÍ ODEBRÁNÍM PŘÍSTUPU DO ARSINOE.RESPAWN ŽELVY JE 4 MINUTY PŘESNĚ. </note>
  
   * Po tom, co se spirit znovu objeví se vraťte zpátky za Ursulou. Ursula bude potěšená svým klenotem, dá vám řasy a požádá aby jste co nejrychleji utekli než si to lidé v Sidonu uvědomí že jste jim ukradli klenot.    * Po tom, co se spirit znovu objeví se vraťte zpátky za Ursulou. Ursula bude potěšená svým klenotem, dá vám řasy a požádá aby jste co nejrychleji utekli než si to lidé v Sidonu uvědomí že jste jim ukradli klenot. 
  • arsinoe_5_4.1497192994.txt.gz
  • Poslední úprava:
  • autor: crook